Ezidri (Ізідрі) – сушарки для овочів та фруктів

Ezidri – сушарки для овочів та фруктів

Як часто дощовою осінню або морозною зимою ми згадуємо тепле сонячне літо, рясні врожаї ягід, овочів і фруктів... І шкодуємо, що не змогли зберегти це багатство, яке б наситило вітамінами і поліпшило настрій на весь період тривалої негоди.

Одним із найпопулярніших способів заготівлі продуктів на зиму є сушіння. Овочі та фрукти при цьому не втрачають поживної цінності, зберігаючи вітаміни й мікроелементи, і сприяють цим збагаченню організму корисними речовинами і підвищенню імунітету, що особливо важливо для дітей. Крім того, сушені продукти роблять Ваше меню дуже різноманітним. А сам процес сушіння сьогодні перетворився в легке і приємне заняття.

Першість у світі з виробництва різних сушильних апаратів належить компанії Hydraflow Industries Limited (Нова Зеландія). Багаторічний досвід - понад 25 років - і заслужена репутація дозволяють довіряти цій компанії в приготуванні не тільки овочів, фруктів і ягід, але і грибів, м'яса, риби, трав, домашньої локшини, пастили тощо.

Принцип роботи сушарки для фруктів і овочів - продукти зневоднюються внаслідок примусової циркуляції сухого повітря, тобто завдяки системі направленого потоку теплого повітря (температура може регулюватися) у результаті виходить екологічно чистий продукт, який може зберігатися довго, незважаючи на те, що не містить ніяких консервантів.

В експлуатації електросушарка для фруктів і овочів дуже проста. І в той же час вона забезпечена високим ступенем надійності, оскільки має знак якості компанії, як і будь-яка сушарка торгової марки Ezidri (Ізідрі).

До всіх електросушок Ezidri додається книга користувача з нескладними рекомендаціями, вивчивши які зовсім просто приготувати будь-які сушені продукти.

На ринку України компанія з'явилася більше 10 років тому. Впродовж цього часу її продукція користувалася популярністю, оскільки успіх - це не тільки високоякісна продукція, але й кваліфіковані фахівці-консультанти. Оскільки існує кілька моделей товарів марки «Ізідрі» - від простої однотемпературної сушарки до професійного сушильного апарату - професійні консультанти допоможуть підібрати модель, яка вам підійде і дадуть рекомендації з ефективного використання сушки.

Купити електросушарки для овочів і фруктів дуже просто - достатньо зателефонувати за номером (050) 926-53-63 або (096) 399-93-69 і зробити замовлення.

Співробітники компанії доставлять вибрану Вами модель за вказаною адресою. Доставка Києвом і Україною здійснюється безкоштовно.

Смотреть - Коптильня для рыбы и мяса